Sodas

Elektriniai trimeriai

Sodybinis sklypas miesto gyventojams yra labiau poilsio zona, nei daržas. Būtent todėl reikalavimai sklypo vaizdui nuolat auga.

 

Šiandiena veja, gėlynas, dekoracijos – bet kurio sodo neatsiejama dalis. Sodo technika yra skirta susidoroti su sudėtingais darbais ir palengvinti sklypų savininkų darbą. Elektrinis trimeris skirtas vejos pjovimui. Jis padeda su minimaliomis laiko sanaudomis palaikyti deramą vejos išvaizdą.

Kas gi yra tas elektrinis trimeris? Tai visiškai nedidelis, sveriantis apie 3- 6 kilogramus, įrenginys. Trimeriai dažniausiai gaminami iš plastiko, ar kitų ypač lengvų medžiagų, todėl juos paprasta valyti ar transportuoti. Trimerio matmenys nedideli, todėl jis lengvai telpa į automobilio bagažinę.

Elektrinis trimeris, lyginant jį su benzininiu, turi eilę privalumų. Tai labai žemas triukšmo lygis ir ekologiškumas, o tai labai svarbu poilsiautojams, nes jie atvyksta į savo sodybas pailsėti ir pakvėpuoti grynu oru.

Renkantis trimeri reikia įvertinti keletą ypatumų. Paprastai elektrinių trimerių galingumas neviršija 1400W, todėl rinkitės kaip galima galigesnį. Stenkitės surasti mažiausio svorio, geriau kai variklis yra trimerio viršuje. Tada ištisas valandas galite dirbti be jokio nuovargio. Kai kada sakoma, jog pjauti šlapią žolę su apačioje įrengtu varikliu yra pavojinga. Tai netiesa, gamintojai yra gerai apmąstę agregato konstrukciją, ir trimeriai yra puikiai apsaugoti, tačiau pats darbas su tokiais trimeriais yra nekomfortiškas. Rankos ir pečiai greitai pavargsta.

Kitas elektrinių trimerių nepatogumas – pajungimo laidas pas elektrinius trimerius yra palyginti trumpas, todėl turite pasirūpinti reikiamo ilgio prailgintoju. Trimeris labai praverčia sudėtingo reljefo sklypuose, kur su paprasta vejapjove neįmanoma darbuotis. Darbo metu stebėkite kad neperkaistų variklis, todėl laiks nuo laiko leiskite pailsėti trimeriui.